Ośrodki z Postem Daniela

Post Daniela

Pensjonaty, domy rekolekcyjne i ośrodki w których organizowany jest pobyt z dietą warzywno-owocową cieszą się coraz większą popularnością. Wiele osób szuka takich miejsc dla swoich bliskich, dla rodziców czy dla całych rodzin. Każdy taki ośrodek przygotowuje wówczas swoją ofertę określającą ilość dni, charakter dodatkowych zabiegów czy rodzaje aktywności fizycznej dla uczestników wraz z możliwością wypożyczenia odpowiedniego sprzętu sportowego.

Wczasy z Postem Daniela

Odpoczynek od codzienności, dieta wspomagająca zdrowie i piękna okolica – tak wyglądają wczasy z dietą dr Dąbrowskiej. Jeśli naszym priorytetem jest odpoczynek, szukamy ośrodków, w których jedynymi - lub jednymi z niewielu - wspólnych punktów dnia są posiłki. Pozostałe części dnia spędzamy tak jak lubimy: pływając, jeżdżąc na rowerze, zwiedzając okolicę albo uprawiając nordic walking. Wczasy z dietą warzywno-owocową pomogą naszemu organizmowi w harmonijnej i zgodnej z naszym rytmem regeneracji.

Rekolekcje z Postem Daniela

Jeśli oprócz odpoczynku fizycznego stawiamy także na przeżycia duchowe, szukamy ośrodków, w których prowadzone są rekolekcje z dietą dr Dąbrowskiej. W takich miejscach oprócz wspólnych posiłków nasz czas będą wypełniać także konferencje, msza św. czy spowiedź zorganizowana dla uczestników. Praktyki religijne to stały element wpisany w rekolekcje z dietą warzywno-owocową, tak by przyjeżdżające osoby miały możliwość przeżywania oczyszczenia i odnowienia na wielu przenikających się płaszczyznach.

Tu znajdziesz listę ośrodków, w których organizowane są wczasy lub rekolekcje z Postem Daniela. Warto znaleźć miejsce, którego oferta będzie jak najlepiej dostosowana do Twoich oczekiwań.

Post Daniela - zdrowie odchudzanie 2019 2020